Kliknij w zdjęcie aby je powiększyć.

Konkursy miejskie, powiatowe...

Miejski konkurs plastyczny "KOTY"-luty 2017
Laureatki : Aleksandra Szpada, Maja Szymańska i Livia Sobaniak.
 Miejski Konkurs Plastyczny " Bajkowy Świat Walta Disneya" -kwiecień 2016

RYSUNEK

Miejsce I
1.Łoboda Przemysław kl.I d "Bohaterowie Walta Disneya" 
Miejsce III
1.Bochniarz Martyna kl. VI a " Olaf"

PRACE PRZESTRZENNE

Miejsce II
1,Mazur Małgorzata kl.V a "Olaf"
2.Kaletta Jagoda "kl.O "Mike Wazowski"
3.Łada Magdalena kl. VI a "Myszka Minnie"


PRACE KARTONOWE

Miejsce II
1. Warych Alicja Kl.III a "Roszpunka"
2.Dudziński Szymon Kl. V b "Kubuś Puchatek"
3.Dwulatek Natalia Kl."O" "Arielka"
Miejski Konkurs Czytelniczy "Przygody królewny Lenki" - 31.03.2016

I miejsce -Marysia Trojanowska oraz Kacper Kaczmarski (pierwsze miejsca w swojej kategorii wiekowej)
 a Nikola Sala uplasowała się na miejscu trzecim.

Miejski Konkurs Plastyczny "Przygody królewny Lenki".

Szymon Michalczyk zdobył 1 miejsce, Alicja Warych i Kacper Kaczmarczyk zajęli 3 miejsca w swojej kategorii wiekowej.
Miejski konkurs plastyczny "Z Aniołem Stróżem jest bezpieczniej" - 22 październik 2014

Aleksandra Banaś - wyróżnienie w kategorii klas 1-2
Ingeborga Kijas - trzecie miejsce w kategorii klas 5-6.

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczo-Fotograficzny "Zwierzęta wokół nas" - czerwiec 2014
-wyróżnienie Michała Szendzielorza

Miejski konkurs plastyczno-literacki "Nie rób dziecko smutnej miny, czytaj wiersze Ewy Szelburg-Zarembiny" - marzec 2014
Miejski konkurs fotograficzny "Psiaki, kociaki i inne zwierzaki" -luty2014
 - III miejsce Marcina Szendzielorza
Regionalny konkurs literacki "Znamy Juliana Tuwima" - grudzień 2013
wyróżnienie - Jagoda Karmowska
III Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej "Logo zielonej ojczyzny" - listopad 2013
wyróżnienie - Zosia Chołuj
 Miejski Konkurs Fotograficzny "Przyłapani na czytaniu" - wrzesień 2013
II Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Eko-sygnalizator" - czerwiec 2013
wyróżnienie Aleksandra Hajduk
Miejski konkurs plastyczny "Śladami Kubusia Puchatka"- maj 2013

wyróżnienie - Jagoda Karmowska i Kinga Kocybik
Miejski konkurs plastyczny
"Postacie bajkowe Charles'a Perraulta" -kwiecień 2013
W kategorii dzieci przedszkolnych
I miejsce-Martyna Madej
II miejsce-Aleksandra Banaś
II miejsce-Radosław Bednarz
W kategorii klas I-III
II miejsce-Michał Szendzielorz
W kategorii klas IV-VI
II miejsce - Julia Zaremba
Wojewódzki konkurs grafiki komputerowej "Kim jestem. Moje metamorfozy." - kwiecień 2013
Aleksandra Panfiluk - wyróżnienie
Miejski konkurs plastyczno-literacki "Wszyscy jesteśmy dziećmi z Bullerbym" - styczeń 2013
Marta Żelichowska (zerówka) - wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej
 "EKO-sygnalizator" - listopad 2012
III miejsce - Aleksandra Hajduk 
IV Regionalny Konkurs Plastyczny
pt. "Znam symbole narodowe" listopad 2012
Na konkurs wpłynęło 279 prac ze śląskich szkół.
Szymon Kaliszewski zajął II miejsce.
Miejski konkurs plastyczny
"Kundelek moich marzeń" - pażdziernik 2012
W kategorii klas 5-ych i 6-ych pierwsze miejsce zajęła Zosia Chołuj,a drugie Patrycja Smolińska
W kategorii klas 3-ich i 4-ych trzecie miejsce zajęła Paulina Manista.
Bibliolato - wrzesień 2012
Temat pracy to „Mój kontynentalny ogród” .                                1 miejsce zajęła Kalina Chołuj za makietę Azji.
     2 miejsce otrzymała Zosia Chołuj za makietę Australii, natomiast wyróżnienie trafiło do Weroniki Leśniak za makietę Afryki.
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Logo Zielonej Ojczyzny 2012
1m Aleksandra Hajduk
Miejski Konkurs Fotograficzny "Knurów wiosną" 2012
1m.  Aleksandra Hajduk
2m. Paulina Pająk
3m Agnieszka Skowrońska i Marcin Szendzielorz
Nieobecną Paulinę i Agnieszkę reprezentowały Majka i Dżesika.
Nagrodzone zdjęcia można pooglądać na portalu internetowym miastoknurów.pl
Regionalny konkurs plastyczny "Arka Noego 2012"
wyróżnienie ucznia grupy 0b Szymona Libery
Lista laureatów miejskiego konkursu na kartkę bożonarodzeniową 2011
 Pion klas 1-2 Ania Dach -1 miejsce
Pion klas 5-6 Karolina Widzisz – 2 miejsce 
Miejski konkurs na ozdobę choinkową 2011
 Wyróżnienie: Weronika Leśniak , Paulina Manista , Małgorzata Mazur
Miejski konkurs fotograficzny "Knurów zimą" 2011
1m. Aleksandra Hajduk
3m Majka Kwiecińska i Tania Białczak
wyróżnienia: Agnieszka Skowrońska oraz Sylwia Mularczyk
Aby pooglądać zdjęcia kliknij w link - 
http://knurowwkolorach.blog.onet.pl/
Miejski konkurs plastyczny „Kolorowe dzieci”  2011
 Roksana Gołębiowska i Alicja Patelska jako jedyne zostały wyróżnione 
Miejski konkurs fotograficzny "Knurów jesienią" 2011
1m Michał Bochniarz
2m Tania Białczak
3m Agnieszka Skowrońska
Bibliolato 2011 - październik 2011
W czwartek, 13 października 2011 roku o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Gliwicach miało miejsce uroczyste rozpoczęcie Roku Bibliotekarskiego 2011/2012. Kilkuletnim już zwyczajem jednym z punktów inauguracji było podsumowanie wakacyjnego konkursu Bibliolato 2011, który w tym roku przebiegł pod hasłem „Wakacyjna skrzynia pełna skarbów”.
W roku obecnym jak i w ubiegłych latach uczennice MSP-6 stanęły na wysokości zadania i po raz kolejny znalazły się w ścisłej czołówce, a były to:
w kategorii skrzyń średnich: II miejsce - Majka Kwiecińska kl.V, II miejsce - Magdalena Łada kl.II.
w kategorii skrzyń małych: II miejsce - Weronika Leśniak kl.V, III miejsce - Patrycja Smolińska kl.IV. wyróżnienie: Martyna Bochniarz kl.II
Ponadto dyplomy za uczestnictwo w konkursie otrzymali: Oliwia Sikotowska, Zuzanna Pawłuszek, Michał Bochniarz, Mateusz Malinowski oraz Grzegorz i Jacek Nowak.
Wojewódzki konkurs fotograficzny "Zieleń w mieście"-czerwiec 2011
Bohaterowie książek Jana Brzechwy - maj 2011
W piątek, 6 maja 2011 roku, w filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Knurowie - Szczygłowicach nastąpiło uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu Plastycznego "Bohaterowie książek Jana Brzechwy". Do udziału w konkursie zaproszeni byli uczniowie klas 0-6 szkół podstawowych. Pani Anna Czulińska, pomysłodawczyni konkursu, przygotowała pokonkursową wystawę nagrodzonych prac. Laureaci nie tylko otrzymali dyplomy i ciekawe wydania książek, ale także wysłuchali mało znanych anegdot o Janie Brzechwie.
 Laureaci konkursu: Milena Kwiecińska 0a, Anna Kozioł 1a, Marysia Wdowiak 1a, Natalia Ryndak 1c, Agnieszka Skowrońska 4a, Maja Kwiecińska 4b, Agata Kozioł 5b, Agnieszka Andrysiak 6b. Wyróżnienia: Julia Śniecińska 0a, Jagoda Karmowska 1b, Agata Radecka 1c, Agnieszka Romanowska 1c, Magdalena Łada 1c, Martyna Bochniarz 1c, Karolina Zatylny 1c, Mateusz Boroń 2a, Patrycja Smolińska 3a, Patryk Kozłowski 3b, Weronika Boroń 4a, Weronika Leśniak 4b, Tania Białczak 5a, Anna Joniec 6b.
Bibliolato 2010 - wrzesień 2010
W gronie laureatów Powiatowego Konkursu Literacko-Plastycznego "Podróże, przyroda i przygoda" znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły. Weronika Leśniak z klasy 4a zajęła w konkursie "Bibliolato 2010" pierwsze miejsce. Tu warto wspomnieć, że w ubiegłym roku za "Baśniową mapę braci Grimm" była trzecia.
 Natomiast Agnieszka Andrysiak z klasy 6b uplasowała się na miejscu drugim.  
Miejski konkurs plastyczny "Z Muminkiem pod rękę" - listopad 2009
W kategorii "zerówek":
I miejsce - Karolina Zatylny kl.0a
II miejsce - Wiktoria Pilanz kl.0b, Jagoda Karmowska kl. 0b, Natalia Para kl. 0b
 III miejsce - Marysia Wdowiak kl. 0b
W kategorii klas pierwszych:
I miejsce - Wiktoria Baja kl.1a
W kategorii klas drugich:
I miejsce - Patryk Kozłowski kl.2b II miejsce - Oliwia Sikotowska kl.2b, Monika Słowik kl. 2b
 W kategorii klas trzecich:
 I miejsce - Weronika Leśniak kl.3b II miejsce - Nikola Kusz kl.3c, Maja Kwiecińska kl. 3b III miejsce - Oliwia Kaczor kl. 3c, Dominik Leszczewski kl. 3c
W kategorii klas czwartych:
 III miejsce - Gabrysia Wiśniewska kl. 4b, Nikola Nosiadek kl. 4b
W kategorii klas piątych:
I miejsce - Agnieszka Jaśków kl.5a, Agnieszka Andrysiak kl. 5b W kategorii klas szóstych:
I miejsce - Maciej Kwieciński kl. 6b
Kreator stron www - przetestuj!